Hakkımızda

Hakkımızda

blog-1

Biz Kimiz ve Ne Yaparız?

KIRAL MOBİLYA 1996 yılından beri ofis mobilyası ve bahçe mobilyası sektöründe hizmet vermektedir. Merkez ofis ve ilk mağaza Alanya’da açıldı. Faaliyetlerine ilk aşamada bölge bayilikleri ve direkt satış hizmetleri ile başladı. Hızla genişleyen müşteri ve ürün portföyünün etkisi ile tedarik, ithalat ve imalat faaliyetlerini bünyesine dâhil etti.

Doğru stratejik tercihler ve her zaman için “Müşteri Memnuniyeti” disiplininin birinci planda tutulması ile öncelikli olarak Akdeniz ve Ege bölgelerinde pazar payını hızla arttırmayı başardı. Bireysel ve kurumsal müşterilerine, portföyündeki tüm ürünler için mümkün olan en yüksek kaliteyi sunabilmek amacı ile faaliyetlerin genişletilmesi kararı alınarak 2005 yılında Antalya, 2007 yılında Manavgat ve 2009 yılında İstanbul Ümraniye mağazalarının açılışını yaparak hizmet kapasitesini arttırdı.

2008 yılı içerisinde markalaşma adına çalışmalarını hızlandırarak tüm faaliyetlerini KIRAL MOBİLYA’nın tescilli markası olan “SETTE® Home Garden Office” adı altında devam ettirmektedir.

SETTE® Home Garden Office, 2013 Ocak ayı itibari ile 4 şube ve Türkiye çapında her geçen gün artmakta olan bayi sayısı ile hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren yenilikçi, farklı, kaliteli, özgün ürün yelpazesi ve satış sonrası destek imkânları ile her zaman için müşterilerini memnun etmeyi hedefleyen SETTE® Home Garden Office aynı amaçla hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

SETTE® Home Garden Office'in hizmet yelpazesinde rattan bahçe mobilyaları,büro ofis mobilyaları,otel,cafe,bar,restaurant iç ve dış hareketli proje mobilyaları mevcuttur.