BR 001 Rattan Bar Masa Takım

  • BR  001 Rattan Bar Masa Takım
  • BR  001 Rattan Bar Masa Takım

BR 001 Rattan Bar Masa Takım


Ürün Renkleri: Gri
Ölçüler
h - 100 cm           Ø - 120 cm 

bilgi alın

 Teklif İsteyin
Paylaş:

Ürün Hakkında Bilgiler
Kod : BR - 001  6+1
Aluminyum kalınlığı : 1,5 mm
İskelet : Aluminyum
İskelet Boyası : Polyester Statik Toz Boya
Örgü : Rattan Görünümlü Sentetik UV Katkılı plastik
Halka : Termoplastik
Mekanizma : Elektrolitik Çelik veya Metal
Ölçüler : Çap:120Ø,Yükseklik(h):100cm.
Minder : Yok
Garanti : 24 ay

Rattan nedir?Tropik iklim kuşağında yetişen tırmanıcı bir bitkidir. Çok farklı çeşitleri vardır, genelde yetiştiği yörenin ismi ile tanınır. Endonezya’da kaliteli olan rattanlar yetişir ve ülke dünya pazarının %90 nı’nın ihtiyacını karşılar.Mobilya,sepet,baston,kokuvs.imalatında kullanılır.

Sentetik rattan nedir? Yüksek esnekliğe sahip,gerilmeye dayanıklı polietilen fiber (HDPE) malzemeden üretilmektedir.HDPE%100 geri dönüşümlü,toksik olmayan ve çok dayanıklı bir malzemedir.Sentetik rattan hava değişimlerinden etkilenmez,UV ışınlarına ve sert hava koşullarına karşı dayanıklıdır.Bu yüzden bahçe mobilya imalatında çokca tercih edilmektedir.

Teak,Tik nedir? Tik ağacı yalnız Uzak Doğu’da Burma (Myanner) ve Endonezya’da yetişen bir ağaç türü olup, tik bahçe mobilyaları her türlü hava koşullarına dayanabilir.Tik ağacı doğal olarak yağlı bir ağaçtır,natürel kullanıldığından (hava koşullarından) zamanla eksilen yüzeysel yağları tamamlamak için senede 1-2 defa tik yağı ile yağlamak gerekir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: BR 001 Rattan Bar Masa Takım Bar, Rattan, Masa, Bar Masa, Sette, Bahçe, Rattan Ürünler, Sette Home, Bahçe Mobilya, Bahçe Ürünleri, Bar Masası, Sette Home Bahçe Mobilyaları, Sette Home Bahçe Ürünleri,