Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /var/www/vhosts/settehome.com/httpdocs/vqmod/vqmod.php on line 684
ART 428 Rattan Masa

ART 428 Rattan Masa 110 çap

  • ART 428 Rattan Masa 110 çap
  • ART 428 Rattan Masa 110 çap

ART 428 Rattan Masa 110 çap


Ürün Renkleri: Beyaz Çiçek Örgü
Ölçüler
h - 75 cm          Ø - 110 cm 
Çiçek desenli tabla

bilgi alın

 Teklif İsteyin
Paylaş:

Ürün Hakkında Bilgiler
Kod : ART - 428 Çiçek Örgü
Aluminyum kalınlığı : 1,5 mm
İskelet : Aluminyum
İskelet Boyası : Polyester Statik Toz Boya
Örgü : Rattan Görünümlü Sentetik UV Katkılı plastik
Halka : Termoplastik
Mekanizma : Elektrolitik Çelik veya Metal
Ölçüler : Çap:110Ø,Yükseklik(h):75cm.
Cam : Temperli
Garanti : 24 ay

Rattan nedir?Tropik iklim kuşağında yetişen tırmanıcı bir bitkidir. Çok farklı çeşitleri vardır, genelde yetiştiği yörenin ismi ile tanınır. Endonezya’da kaliteli olan rattanlar yetişir ve ülke dünya pazarının %90 nı’nın ihtiyacını karşılar.Mobilya,sepet,baston,kokuvs.imalatında kullanılır.

Sentetik rattan nedir? Yüksek esnekliğe sahip,gerilmeye dayanıklı polietilen fiber (HDPE) malzemeden üretilmektedir.HDPE%100 geri dönüşümlü,toksik olmayan ve çok dayanıklı bir malzemedir.Sentetik rattan hava değişimlerinden etkilenmez,UV ışınlarına ve sert hava koşullarına karşı dayanıklıdır.Bu yüzden bahçe mobilya imalatında çokca tercih edilmektedir.

Teak,Tik nedir? Tik ağacı yalnız Uzak Doğu’da Burma (Myanner) ve Endonezya’da yetişen bir ağaç türü olup, tik bahçe mobilyaları her türlü hava koşullarına dayanabilir.Tik ağacı doğal olarak yağlı bir ağaçtır,natürel kullanıldığından (hava koşullarından) zamanla eksilen yüzeysel yağları tamamlamak için senede 1-2 defa tik yağı ile yağlamak gerekir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: ART 428 Rattan Masa, Rattan Masa, Masa, Rattan, Rattan Ürün, Sette, Bahçe, Sette Home, Home, Bahçe Ürünleri, Bahçe Mobilya Sette Home Bahçe Ürünleri,